Hubnutí s Fat Blocker - recenze, zkušenosti

12.01. 2014 • Hubnutí a cvičení 12360x

Na českém trhu s přípravky na hubnutí se objevil zcela nový originální prostředek s názvem Fat Blocker. Jak už název sám napovídá, jedná se o tabletky, které by měly napomáhat k blokování tuků z potravy. Hlavním cílem je zabránit trávení tuků a tím přispět značnou měrou k hubnutí.

Pojďme se nyní podívat na tento produkt poněkud podrobněji. Hlavní účinnou látkou v tabletě je chitosan. Ten se v účinných lécích používá už poměrně dlouho. Jeho hlavní vlastností je schopnost pohlcovat tuky (krom jiných látek), které pak naše tělo nemůže strávit a ani jinak přijmout. Tyto přeměněné tuky jsou pak z těla vyloučeny. Tím je docíleno toho, že se tuky z potravy neusazují v tukových zásobách.

Mnohé vědecké studie prokázaly velký vliv chitosanu na lidské zdraví a zejména v oblasti hubnutí. Chitosan má prokázaný vliv na prodloužení doby trávení. To může vést ke snížení váhy odvodem tuků z těla. Zvýšená doba trávení také znamená delší pocit nasycenosti - klient pak nemá pocit hladu a nemusí přijímat nadbytečnou potravu, která by vedla ke zvýšenému energetickému příjmu a tím i k nabrání váhy.

V tabletách Fat Blocker je také obsažen účinný vitamín C, který zesiluje hubnoucí účinek chitosanu.

Kdy je Harmoline Fat Blocker vhodný?

Fat Blocker se hodí jako pomocník při redukční dietě, kdy svým účinným působením podporuje rychlé a zdravé hubnutí. Na druhou stranu je nutné říci, že žádné tabletky na hubnutí nejsou zázračné. Neexistují tablety, po kterých by člověk zhubl zdravě sám od sebe, bez vlastního přičinění. Fat Blocker však působí jako účinný pomocník v případech, kdy dodržujete alespoň další zásady pro zdravé hubnutí. Tedy zdravvou stravu a pohyb (minimem je 45 minutová chůze denně).

Díky prostředku Fat Blocker můžete zaznamenat pokles tukových zásob v řádu kilogramů měsíčně. Již během několika měsíců uvidíte výrazné pozitivní výsledky. Díky Fat Blockeru snížíte denní příjem energie (zejména tuků) a tím nakonec i zhubnete.

Dosáhnout stejných výsledků jen cvičením je náročné, navíc mnohdy dlouhodobě neudržitelné. fat Blocker vám tak může pomoci zhubnout zdravě a navíc udržet vhodnou váhu.

Hledáte-li vhodný doplněk pro váš hubnoucí program (ať už jde o cvičení nebo dietu), je Fat Blocker velmi dobrým pomocníkem, který stojí za zkoušku.

Ušetřete a kupte Fat Blocker přímo od výrobce zde

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články