Posilovna jako ideální místo pro vaše snažení! Jak vybrat tu správnou?

28.12. 2014 • Hubnutí a cvičení 3482x

Pokud chcete zhubnout, nejlépe vám to půjde pohybem. Jak už bylo asi tisíckrát řečeno, pokud se hýbete, tělo na to reaguje tak, že spaluje tuky. Při pravidelném cvičení mizí faldíky rychle, a pokud je cvičení nastaveno správně, dochází i k formování postavy. Každý z nás má tak šanci zhubnout a mít sexy postavičku. Ideálním místem ke cvičení je posilovna. Jak ale poznat tu správnou?

Není posilovna jako posilovna

Realita je taková, že některé posilovny jsou vlastně jen zdrojem poměrně dobrého příjmu pro jejich majitele. Tyto poznáte velmi snadno – možná budou vybaveny moderními stroji, ale po příchodu si vás všimne jen paní na recepci, aby od vás vybrala vstupné. Od takových se držte dále. Cvičení v posilovně, má-li být efektivní, by mělo probíhat pod dohledem zkušeného trenéra. Právě jejich přítomnost a nabídka jejich služeb je základním rozpoznávacím znamení dobré posilovny.

Svěřte se do rukou profesionálů

Pokud chcete zhubnout, bude pro vás lepší, pokud se svěříte do rukou profesionálního trenéra a necháte si od něj sestavit cvičební plán. Trenér by vám měl vysvětlit význam jednotlivých cviků a ukázat vám, jak je správně provádět. Ideální je, pokud v posilovně nabízí i nutriční poradenství.

TIP – zajímáte se i o zdravou výživu? Sledujte tuto rubriku a nic vám neunikne!

Jeden tip – spokojenost zaručena

Naším tipem pro vás je posilovna Kentoya fitness Praha, která nabízí velkorysý cvičební prostor – na přibližně 400 m čtverečních si může každý do sytosti užít cvičení na špičkových posilovacích strojích značky Grün sport. Jsou vhodné pro začátečníky i profesionály. V posilovně se snaží pro každého udělat maximum a pomoci v cestě za dokonalou postavou. Fungují zde trenéři, kteří pomohou s nastavením optimálního cvičebního plánu i s výživou. Kromě posilovny je k dispozici i solárium Praha a po cvičení si můžete skočit i na masáž. Hubnutí tak půjde jedna báseň.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články