Fitness hodinky pro lepší výkony

07.02. 2019 • Zdraví 1685x

Chcete se udržet fit bez větších nesnází? Ale jak na to? Řešení je snadné. Kromě zdravé stravy, pravidelného pohybu a optimistického naladění, vám k tomu dopomůžou správné sportovní hodinky.

Japonská společnost Casio má na svědomí výrobu těch nejlepších sportovních hodinek. Hodinky Casio z jejich kolekce Sports Gear nabízí hned několik slibných funkcí. Velmi užitečné jsou jejich modely STB-1000. Kromě sportovních funkcí totiž nabízí i možnost upozornění na příchozí SMS zprávy, abyste si svůj oblíbený sport mohli vychutnat bez nutnosti neustále kontrolovat mobil. Prostřednictvím funkce Bluetooth se potom bez problému připojíte k různým fitness aplikacím, které výrazně přispějí k vašemu tréninku a zvýší jeho kvalitu a efektivitu.

Třeba právě nové sportovní hodinky vám dodají potřebnou motivaci a pomůžou vám se zlepšovat. Přesně za tímto účelem je využívají i mnozí vrcholní sportovci.

U hodinek z řady Casio Sports objevíte funkce, jako jsou stopky, kalendář, osvětlení, chronograf, alarm, luminiscence a mnohé další. Společnost Casio vůbec neustále přichází s různými novými vychytávkami, které jsou praktické i zábavné.

Pánské sportovní hodinky

Pro pány, kteří se rádi vydávají do extrémních podmínek, společnost vyvinula řadu hodinek Casio G-Shock. Tyto pánské hodinky patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Jejich robustní vzhled, masivní ciferník a vysoká odolnost okouzlily zejména sportovně laděné muže. Například modely z kolekce MASTER OF G běžně využívají vojenské a záchranné služby. To však neznamená, že by nemohly oslovit i pány, kteří se běhu, cyklistice či lezení po horských hřebenech nevěnují vůbec. Hodinky z kolekce G-Shock přestojí téměř všechno: půdní otřesy, ani mrazivé prostředí je nerozhází.

Dámské fitness hodinky

Sportovně zaměřené ženy osloví dámské hodinky z kolekce Casio Collection ve výrazných veselých barvách nebo také mladistvé modely Casio BABY-G, které jsou nárazuvzdorné a vysoce voděodolné. Navíc kombinují klasičnost analogových hodinek s digitálním displejem. Pořiďte si hodinky, o které se nebudete muset bát, protože toho vydrží víc, než kterékoliv jiné.

Sportovní a elegantní?

Toužíte po kompromisu? Některé sportovní hodinky od Casia jsou vhodné i k trochu formálnějším příležitostem. Dobrým příkladem by mohly být třeba hodinky Casio Edifice EF-527D-1A pro pány a Casio Vintage pro dámy.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články