Přípravky pro zdravou výživu

05.08. 2011 • Zdraví 1843x

Na této stránce je pár doplňků stravy a prostředků pro zdravou výživu. Tyto přípravky vám mohou pomoci při hubnutí. Osobně pravidelně používám Lecitin, který posiluje můj mozek a jsem snad chytřejší a bystřejší :o).

Syrovátka Linie

Syrovátkový nápoj LINIE je velmi vhodnou součástí redukčního režimu. Při nízké energetické hodnotě poskytuje důležité živiny v dostatečné vysokém množství tak, aby Vám při hubnutí nic nechybělo. Nápoj je zcela záměrně chuťově neutrální, takže dochutit si ho můžete (pokud budete chtít) podle svého vkusu. O to více je však vypracované složení, aby při hubnutí nedocházelo k pocitům hladu.

! AKCE ! Cena 68,- | Přejít do eshopu + další informace

Vital Melasa

Melasa je cenný vedlejší produkt výroby třtinového cukru. Cukrová třtina je víceletá rostlina, která se pěstuje v tropickém a subtropickém pásu. Poté, co se z ní krystalizací získá cukr, zůstane melasa. Třtinový extrakt je potravinou s významnými dietetickými vlastnostmi, spočívajícími především v obsahu lehce stravitelných cukrů - hroznového a ovocného.

! AKCE ! Cena 103,- | Přejít do eshopu + další informace

Lecitin

Rozpouští cholesterol na tak malé částečky, že mohou procházet bez ucpávání i nejjemějšími cévami. Obsažené mastné kyseliny především linolová podstatně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Tím se zabrání mj. i srdečním záchvatům a arterioskleróze.

! AKCE ! Cena 154,- | Přejít do eshopu + další informace

Jarní BEAUTY balíček pro ženy

Tento balíček vám pomůže udržet zdravé nehty, pleť a vlasy. Působí také na štíhlou linii. V balíčku je přípravek pro zdravou pleť Paba, dále Beta karoten, ze kterého v těle vzniká vitamin A, a jablečný ocet, který přispívá ke zlepšení metabolismu a hubnutí.

Cena 298,- | Přejít do eshopu + další informace

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články