Hubnutí s Chilliburner - zkušenosti, diskuse, recenze

09.01. 2014 • Hubnutí a cvičení 4563x

Chilliburner je nový přípravek pro vaše zdravé hubnutí. Jedná se o tablety, které si získávají čím dál tím větší oblibu mezi klientkami toužícími po krásné štíhlé linii.

O co v tomto produktu na hubnutí jde? Chilliburner je patentovaný přírodní produkt vyrobený s cílem pomoci při spalování tuků. Je vyroben z netradičního materiálu - z ostrých chilli papriček. Z nich je v tabletách obsažen vysoce koncentrovaný výtažek kapsaicin, který je důmyslnou chráněnou metodou slisován do mikrokapslí. Tím je dosaženo maximální šetrnosti a nejvyššího efektu při užívání, nehrozí podráždění úst a trávicího traktu.

O účinku chilli papriček a kapsaicinu se ví již mnoho let. Mnohé vědecké týmy tuto skutečnost zkoumaly a došly k závěru, že kapsaicin se významně podílí na spalování tuků. To může vést k postupnému hubnutí bez "zázračných" diet a vyčerpávajících cvičení. Za posledních několik desetiletí bylo zpracováno mnoho vědeckých studií, které jasně dokazují vysoký potenciál čili papriček při snižování hmotnosti a snižování pocitu hladu. Jediným nevyřešeným problémem byl způsob přijímání, neboť výtažek je značně pálivý. Díky patentované metodě zpracování kapsaicinu v tabletách Chilliburner se nemusíte vedlejších účinků bát.

V chilli papričkách je za pálivou chuť odpovědný právě kapsaicin. V tabletkách na hubnutí Chilliburner je tato látka ve velké koncentraci, což vede ke snížení tuku a hubnutí. Účinek v zjednodušeně spočívá v termogenním efektu, kdy se zvýšením teploty zvyšuje i metabolismus a spalují se kalorie. Vedle toho se díky kapsaicinu spouští řada doprovodných jevů, které mají za následek stejný efekt - tedy spalování tuků a zrychlený metabolismus.

Jak pomáhá přípravek na hubnutí Chilliburner?

  • podporuje snižování hmotnosti
  • zvyšuje spotřebu kalorií
  • snižuje pocit hladu a chuť k jídlu
  • spaluje tuk
  • podporuje zdravé trávení
  • podporuje metabolismus
  • bojuje s celulitidou
  • zamezuje ukládání tuku

Zkušenosti s Chilliburner

"Jelikož se mi nepodařilo po porodu dlouho shodit nabraná kilča, rozhodla jsem se, po tom co jsem skončila s kojením, pro tento přípravek. Zhruba po 3 týdnech bylo první kilo dole. Nebylo to mnoho, ale zároveň jsem se začala cítit lépe a už jsem se nepřejídala. Nyní po 2 měsících mám dole 5 kilo a nepociťuju žádnou únavu nebo hlad. Líbí se mi, že hubnutí je pozvolné." (Jana H., Vimperk)

"Poněkud nezdravým životním stylem jsem nabrala slušnou nadváhu, se kterou nyní s nenáročným cvičením a užíváním tablet Chilliburner bojuji. Zkusila jsem i jiné tabletky, ale s těmito jsem asi nejspokojenější - zhubla jsem 2 kila za měsíc, ale protože trochu posiluju, tak jsem nabrala i nějaké svaly. Tuk je lehčí než svaly, takže ve skutečnosti vypadám o dost hubenější, ikdyž jsou pryč jen 2 kila." (Jitka T., Srní)

Máte také zkušenosti s Chilliburner? Podělte se s námi o vaše názory.

Koupit Chilliburner v akčním balení můžete zde 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články