Lipoxal Direct

04.08. 2011 • Zdraví 5399x

Přírodní přípravek Lipoxal je novinkou na trhu s prostředky na hubnutí. Nedivím se, že se hned stal hitem.

Jedná se o vícesložkový přírodní přípravek nové generace, který cíleně stimuluje odbourávání podkožního tuku v oblastech rizikových partií. Vzhledem k dokonalejšímu složení je zajištěno působení Lipoxalu přesně v partiích, kde se ukládají tukové zásoby - stehna, boky, hýždě, bříško, paže).

Lipoxal (nikoliv Lypoxal) se skvěle hodí pro redukci tělesné hmotnosti a odbourávání podkožního tuku. Lipoxal ale není vhodný pro těhotné a kojící matky, protože obsahuje Kofein.

Účinky Lipoxalu

  • má přímý účinek na metabolismus tukových buněk a přesně cílené spalování podkožního tuku přímo v oblastech rizikových partií
  • zvyšuje výdej tělesného tepla a urychluje zažívání - spaluje kalorie
  • podporuje celkový metabolismus
  • snižuje hladinu cholesterolu v krvi
  • snižuje pocit hladu a chuti na sladké
  • dodává energii a vitalitu
  • zvyšuje odolnost imunitního systému organismu
  • má antioxidační účinky, chrání před volnými radikály

Systém zpracování potravy je u každého člověka individuální. Každé tělo má tendenci shromažďovat tuk v odlišných místech - bříško, boky, stehna, ruce, zadeček. Díky unikátnímu dokonalému složení působí Lipoxal Direct přesně ve zmíněných problematických partiích, ve kterých jsou uloženy největší tukové zásoby. Lipoxal Direct obsahuje vysoce účinné přírodní látky, které jsou určeny pro přesně cílené spalování podkožního tuku. Spalování tuku pomocí Lipoxal Direct je rychlé a efektivní.

Účinné látky

Základní složkou přípravku Lipoxal je extrakt zeleného čaje s vysokým podílem účinných polyfenolů, které u člověka působí na termoregulační centrum hypotalamu v mozku. Prostřednitvím extraktu dochází k ovlivnění funkce s tělesným teplem a metabolismus. Díky tomu dochází ke zvýšenému energetickému výdeji a aktivaci lipolýzy (což zjednodušeně znamená spalování tuku). Vlivem toho organismus účinně spaluje své tukové zásoby.

Jediněčnou výhodou Lipoxalu je jeho přesné zacílení na odbourávání podkožního tuku. Mezi aktivní složky patří Guarana, Thebromin, Withania somnifera. Tyto látky se aktivně podílejí na optimalizaci a stimulaci metabolismu, což ve výsledku znamená spalování přebytečného tuku velice rychlou a účinnou cestou. Spolu s dalšími látkami (šalvěj, yerba maté, gota kola, skořice, zázvor) zabraňuje dalšímu ukládání přebytečných tuků na problematických místech.

Nový extrakt z Garcinia cambogia, jejíž hlavní součástí je hydroxycitronová kyselina (HCA), má prokázaný vliv na snížení pocitu hladu a chutí na sladké a tím i vliv na celkové snížení příjemu potravy, omezuje tvorbu tukové tkáně. HCA posílena kombinací s dalšími látkami příznivě ovlivňuje metabolismus cukrů: Rhodiola Rosea, Gymnema sylvestre, vitamínem B6.

Tabletky Lipoxal výrazně stimulují odbourávání podkožního tuku v rizikových partiích jako jsou stehna, boky, hýždě, bříško a paže. Lipoxal zvyšuj výdej tělesného tepla včetně zrychlení metabolismu - spalování kalorií. Tablety snižují příjem potravy a prodlužují interval mezi jednotlivými jídly, zvyšují obranyschopnost organismu, pročišťují krev, vykazují antioxidační účinky a ochraňují tak před škodlivými volnými radikály.

Zhodnocení

Doplněk stravy Lipoxal Direct je vhodným doplňkem nízkokalorických dietních režimů se zaměřením na redukci tělesné hmotnosti a odbourávání podkožního tuku. Působení Lipoxalu Direct na spalování podkožního tuku je díky novým přírodním složkám významně posíleno a nasměrováno přesně do partií, které bývají nejvíce problematické (stehna, boky, hýždě, bříško a paže).

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články