Hubněte rychle s přírodními přípravky

05.08. 2011 • Hubnutí a cvičení 4120x

Zde je několik výborných produktů pro zdravé hubnutí. Osobně mohu doporučit Bioaktivní C. L. A. 1000 BOOSTER , což jsou kapsle, které mi pomohly. Při jejich užívání nemusím namáhat tělo ve fitku, stačí svižnější procházka se psem :-).

Corectia - přípravky na celulitidu a pro zeštíhlení
Lipoxal - novinka v boji s tuky :)
Lipoxal Extreme - extrémní spalování tuků
EBS Nebuď rosol - nejprodávanější přípravek na hubnutí
Chitosan
Bellasin 40+ hubnutí a vitalita i po 40
LKVB6 - spalovač tuku
Náplasti na hubnutí Wellness Green Line
Bioaktivní C. L. A. 1000 BOOSTER 80

Přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000 Booster je velmi účinný při hubnutí, protože pomáhá blokovat ukládání tuku a protože se v těle díky této látce odbourávají tuky, a ne svalová tkáň. CLA zabraňuje jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety! Tím se zásadně liší od všech přípravků na hubnutí, které jsou na trhu. Obsahuje i extrakt ze zeleného čaje, který podporuje metabolizmus a ještě více zesiluje účinky celkového zeštíhlení.

! AKCE ! Cena 599,- | Koupit C.L.A. Booster levněji na Hubnutí-Obchod.cz

Cortisil

Cortisil je kvalitní přírodní přípravek proti ukládání tuku v rizikových partiích vlivem každodenního stresu. Jeho funkcí je urychlování metabolismu a tím i podpora spalování tuků. Cortisil je pro vás vhodný, pokud máte vysoké pracovní zatížení, hlavně po psychické stránce. Cortisil byl speciálně vyvinut na základě posledních vědeckých studií, aby vaše tělo chránil před ukládáním tuku v rizikových partiích způsobené vlivem každodenního stresu.

Cena 829,- | Koupit Cortisil levněji na Hubnutí-Obchod.cz

kniha Krok za krokem ke štíhlé linii

Tato výborná kniha se stane vaším pomocníkem na cestě za zhubnutím. Kniha na 320 stranách představuje zajímavou dietu, se kterou se za 12 týdnů dostanete do formy a ještě si můžete dopřávat oblíbená jídla. Kniha na hubnutí je sice dražší, ale je v ní hodně skvělých rad.

! AKCE ! Cena 873,- | Přejít do eshopu + další informace

Corectia zeštíhlující program

CORECTIA zeštíhlující program je ucelený soubor přípravků, které uspokojí potřeby organismu s ohledem na jednotlivé fáze dne. Obsahuje stimulační tobolky pro aktivaci metabolismu, redukční tobolky pro spalování tuků, večerní tobolky pro potlačení pocitu hladu, a zeštíhlující krém.

Cena 589,- | Koupit Corectii levněji na Hubnutí-Obchod.cz

Spalovač tuku LKVB6

LKVB6 - harmonizátor metabolismu a "spalovač" tuku je vysoce účinný preparát. Patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější přípravky na hubnutí v Česku. Zcela přirozenou cestou komplexní úpravy metabolismu navrací tělu ztracenou harmonii. Preparát jako by měl vlastní inteligenci, zabírá nejdříve na nejpotřebnějších místech. Má široké spektrum léčebných a stimulujících účinků. Váháte-li nad otázkou "Ber nebo neber?", pak určitě doporučuji Ber :-).

! AKCE ! Cena 499,- | Koupit LKVB6 levněji na Hubnutí-Obchod.cz

FitMe Slim & Burn

Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako odbourávač tuku. Snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost - urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.

Cena 399,- | Koupit FitMe levněji na Hubnutí-Obchod.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články