Jak být fit, krásná a zhubnout do plavek

16.06. 2017 • Hubnutí a cvičení 3024x

Patří k Vašim novoročním předsevzetím „letos opravdu do těch plavek zhubnout stihnu“? Kolikrát jste již držela „zaručenou“ dietu a trápila své tělo bez jakéhokoliv efektu? Poradíme Vám, jak správně zhubnete nějaké to kilečko navíc a dopracujete se k fantastickým křivkám, které by Vám ledaskdo mohl závidět. Bez nervů a trápení!

Hlavně nezapomínejte na to, že vyhublým modelkám to opravdu sluší jenom na mole. Každá žena je krásná a podstatné není to, jak vypadáte, ale jak se ve svém těle cítíte. Pokud jste sama se sebou spokojená, Vaše sebevědomí poznají všichni kolem. A pokud Vám nedá spát nějaký drobný nedostatek, i správný střih plavek dokáže divy.

Upravte svůj jídelníček

Žádná dieta o třech jablkách denně! Žádné tyranské jídelníčky o ananasu, vajíčkách a černé kávě! Zapomeňte na drastické hubnutí. Možná přinese svůj efekt na krátkou dobu, ale Vaše tělo na to nezapomene a „odvděčí“ se Vám akorát jo-jo efektem. Přečtěte si pár tipů, jak na to.

  1. Detoxikujte svůj organizmus. V zimě je tělo každého člověka nastavené na dělání si zásob a svátky dávají našemu trávicímu ústrojí pěkně zabrat. Abyste své tělo připravila na zdravější jídelníček, je potřeba ho pročistit. Pomůžou Vám bylinkové čaje na detoxikaci.
  2. Pijte hodně vody. Pitný režim je důležitý, dbejte však na to, co pijete. Vynechejte přeslazené perlivé nápoje, kupujte raději minerální anebo kojeneckou vodu a kvalitní čaje.
  3. Jezte hodně ovoce, zeleniny a luštěnin. V létě to jde skoro samo, ovoce máme plné zahrádky a trhy. Snažte se ale svůj jídelníček obohatit o vitamíny i v zimních měsících. Ačkoli obsahuje ovoce hodně cukru, je taky nabité vlákninou a vitamíny.
  4. Jezte častěji, ale menší porce. Zásobujte své tělo energií v pravidelných intervalech, velká porce jídla třikrát denně mu určitě neprospěje. Menší porce alespoň pětkrát denně jsou daleko lepší a zdravější volbou. A uvidíte, že budete mít daleko víc energie během celého dne.
  5. Vyhýbejte se potravinám, které Váš organizmus zbytečně zatěžují. Omezte tučná a mastná jídla, sladkosti nahraďte ovocem, těžké přílohy zeleninou.

Věnujte se pohybu

Objevte pro sebe ten správný způsob cvičení, který Vás bude bavit. Domluvte se s kamarádkami a vyrážejte ve skupince. Jde to tak daleko jednodušeji. Můžeme zaručit, že jakmile si jednou zvyknete na ten příval endorfinů, který přichází po každém cvičení, nebudete už chtít přestat.

Kromě toho nás zvyšující se teploty a sluníčko k pohybu přímo vybízí. Plavání, plážový volejbal, tenis, kolečkové brusle či kolo. Léto přímo vybízí k pohybu! Radost z toho, že si za chvíli budete kupovat o číslo menší plavky, bude dokonalá!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články