Lipoxal Extreme

05.08. 2011 • Zdraví 2670x

Lipoxal Extreme - novinka ve spalování tuků. Lipoxal Extreme je horkou novinkou na trhu s prostředky na hubnutí. Jedná se o ryze přírodní přípravek s extrémně rychlým a silným účinkem na odbourávání podkožního tuku.

Lipoxal Extreme obsahuje oproti Lipoxalu Direct nové složení s tzv. Extreme komplexem. Nová technologie RRT (Rapid Release Technology) zajišťuje skutečné hloubkové působení a odbourávání tuku i v nejspodnějších vrstvách rizikových partií (stehna, hýždě, bříško, boky, paže).

Hlavní složkou Lipoxalu Extreme je extrakt ze zeleného čaje s vysokým podílem účinných polyfenolů. Působí v organismu na termoregulační centrum hypotalamu v mozku. Ovlivňuje tak hospodaření s tělesným teplem a významně působí na energetický metabolizmus, čímž dochází k úbytku tuků a k hubnutí. Výsledkem je zvýšený energetický výdej a získávání energie z uložených tukových zásob cestou přímé stimulace tukové tkáně (adipocytů). Tělo tak lépe a účinněji spaluje tukové zásoby. Látky obsažené v extraktu zeleného čaje také omezují vstřebání tuků z potravy a mají schopnost blokovat vznik nových tukových buněk.

Účinky Lipoxalu Extreme

  • Urychluje metabolizmus
  • Působí zejména v rizikových partiích
  • Intenzivně odbourává podkožní tuk
  • Blokuje vznik nových tukových buněk
  • Snižuje pocit hladu a chuť na sladké
  • Nový Lipoxal EXTREME je obohacen o speciální EXTREME komplex, který podporuje a urychluje proces spalování tuků.

Klinické studie potvrdily, že pokud má být extrakt zeleného čaje opravdu účinný, musí být jeho denní příjem ve výši 1200 mg na den. Lipoxal je v současné době jediný přípravek na českém trhu, který tuto hranici splňuje (doporučená denní dávka obsahuje 1300 mg extraktu zeleného čaje).

Zhodnocení

Doplněk stravy Lipoxal Extreme je následovníkem velice oblíbeného Lipoxalu Direct. Je taktéž vhodným doplňkem nízkokalorických dietních režimů se zaměřením na redukci tělesné hmotnosti a odbourávání podkožního tuku. Působení Lipoxalu Extreme na spalování podkožního tuku je díky novým přírodním složkám a technologiím významně posíleno a nasměrováno přesně do partií, které bývají nejvíce problematické (stehna, boky, hýždě, bříško a paže).

! NOVINKA ! Koupit Lipoxal Extreme (789,- ušetříte 162,-)

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články