Hypoxi hubnutí

19.09. 2013 • Hubnutí a cvičení 3869x

Jen velmi těžko bychom hledali člověka, který je úplně spokojený se svou postavou a se svým životním stylem jako takovým. Většina z nás se snaží svou figuru nějakým způsobem formovat, aby docházelo k tomu, že se člověk bude cítit jednak zase atraktivní a jednak také zdraví. Dnešní moderní životní styl zrovna tomu, že bychom měli být bůhvíjak zdraví, nenapovídá, nicméně i tak je zapotřebí říct, že spousta lidí se opravdu snaží se svou postavou něco dělat, nicméně účinnost jejich snažení je zpravidla velmi nízká. Speciálně nakombinovat jak zdravou přiměřenou stravu, tak i dostatečnou pohybovou aktivitu je pro tyto lidi v podstatě nepřekonatelnou překážkou.

Ideální je pak najít si nějakou jinou alternativní možnost hubnutí. Tou by mohlo být třeba hypoxi hubnutí, které je v posledních letech poměrně zajímavou možností jak se zbavit přebytečných kilogramů. Hypoxi hubnutí se děje prostřednictvím přístroje, který se jmenuje hypoxi trainer. Jedná se o jakési zařízení, které má jasný a jednoznačně stanovený cíl v podobě likvidace jak podkožního, tak i útrobního tuku, který je pochopitelně pro lidské tělo nežádoucím.

Likvidace podkožního tuku prostřednictvím hypoxi traineru může probíhat hned v několika různých partiích těla dle přání člověka, který se rozhodne tuto proceduru podstoupit.

Jakousi klasikou je komplexní tvarování postavy v různých partiích lidského těla. Není problém touto metodou hubnout prakticky ve všech různých částech lidského těla. Hodně frekventované partie jsou mimo jiné také třeba oblasti břicha. Právě to je u mužské populace velmi frekventovaným místem, kde se ukládá podkožní tuk a je zapotřebí s touto situací bojovat. Mnozí muži toto podceňují a břicho se stává poměrně rizikovým místem na jejich těle, které se neustále zvětšuje.

Hypoxi hubnutí je schopno velmi efektivně v tomto ohledu pomoci a bez větších problémů pomůže každému, kdo má s nadváhou spojenou s ukládáním tuku v břiše problémy. Ženy naopak volí hubnutí jiných partií, mezi které patří třeba stehna, která chtějí mít prakticky všechny ženy hubená a vypracovaná. Jinak také přicházejí na tuto hubnoucí proceduru ženy, které potřebují mít hubenější oblast hýždí, která je v tomto ohledu také poměrně problematická. Při hypoxi hubnutí je využívána poloha vleže, která je poměrně vhodná zejména pro klienty, kteří jsou poněkud silnější a měli by problém s dlouhodobým stáním. Jinak je ale třeba říct, že velké množství hmotnosti také podporuje odvod tekutin z tkání ven. Gravitace takto působí velmi dobře a přebytečná kila jsou poměrně rychlým způsobem z těla pryč.

Hypoxi hubnutí jako takové je složeno z celkem třech základních forem terapie. Využívá jednak gravitace, jednak také podtlaku a v neposlední řadě taktéž tréninkové terapie, která je v tomto ohledu také hodně důležitá. Jestliže začneme fází podtlaku, tak zjistíme, že se jedná o nasátí krve jak do kožních, tak i do tukových tkání. Díky tomuto dojde k dokonalému prokrvení tkání. Za následek bude mít toto prokrvení nahromadění kyslíku a živin do pokožky. Tyto živiny jsou schopny bez větších problémů vytlačit nežádoucí látky přímo z těla ven. Odpadní látky z buněk a také tuk jsou tímto způsobem vyloučeny. Krev je mimo jiné také obohacována mastnými kyselinami, které jsou pro samotnou krev velmi žádanou složkou.

Zcela určitě je třeba říct, že podtlak hraje při hypoxi hubnutí velmi důležitou roli, na kterou je možné se spolehnout. Nezbytná je pro hypoxi hubnutí mimo jiné také gravitace. Je to právě gravitační síla, která je schopna díky poloze vleže a pohybem na takzvané stacionárním kole působit na optimální odvádění tuků z těla ven. Určitě při tomto procesu budou také odvodněny nohy, což je pochopitelně také žádoucí. Tlak na žíly a také na tepny je prakticky neutralizován, což vede k tomu, že voda a krev odvádí nepříznivé látky přímo k orgánům, které mají funkci detoxifikace (kterou můžete podpořit pitím zeleného čaje).

Naprosto nezbytnou roli hraje také tréninková terapie, která rozhodně musí být, jelikož právě pohybem dochází nejlépe ke spalování tuků jako takových. Stacionární jízdní kolo je v podstatě součástí přístroje hypoxi trainer a jedná se o kolo, které je vysoce kvalitní. Trénink na tomto kole je optimální a není závislý na tom, jaké jsou tělesné dispozice konkrétního jedince. Hypoxi trainer je řízen tou nejmodernější technikou, jež je pochopitelně řízena počítačem, takže hubnutí na tomto přístroji je naprosto přesné a precizní, což určitě mnohé jiné typy hubnoucích přístrojů nejsou schopny zajistit. Počítač je schopen velmi efektivně vyhodnotit všechny nezbytné hodnoty. Mezi ty bychom mohli řadit třeba tep anebo konkrétní prokrvení pokožky, jež je u tohoto typu hubnutí také velmi důležitým ukazatelem. Hubnutí bude takto naprosto přesně monitorováno tak, jak to bude pro daného člověka zapotřebí.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí a cvičení'
Tipy na jiné články