Náramky Power Balance

19.09. 2011 • Zdraví 3202x

O náramcích klasického vzezření by se dalo napsat spoustu řádek. Tyto řádky by ovšem určitě byly o klasických náramcích, které ovšem nemají žádné speciální funkce. Podívejme se na náramek, který naopak různými funkcemi disponuje. Jde o náramek Power Balance, který je typický zejména tím, že využívá nejmodernějších technologií.

Podívejme se tedy na to, jak náramek Power Balance vypadá z hlediska svých charakteristik. Náramek Power Balance přímo využívá speciálních hologramů, které jsou schopny z hlediska přirozené energie působit na člověka. Náramky Power Balance jsou schopny hodně zlepšit jak rovnováhu, tak i další vlastnosti, které člověk potřebuje ke svému každodennímu životu. Ideální jsou tyto náramky pro koordinaci síly a také pružnosti. Obě tyto vlastnosti lidé potřebují v podstatě v každodenním rytmu života.

Když bychom měli přesně určit vlastnosti, které jsou v tomto ohledu hodně důležité, tak zjistíme, že na přední pozici je zejména zlepšení rovnováhy. Je to právě ona, která je tolik potřebná jak třeba v zaměstnání anebo i při jiných třeba volnočasových aktivitách. Na otázku, kde lze tento náramek využít, bychom jen velmi těžko mohli odpovědět pouze jednou jedinou odpovědí. V první řadě se využívá hlavně při sportování. Tady je právě jak výkonnost, tak i síla zapotřebí.

Jaké jsou tedy konkrétní účinky náramků Power Balance? Mimo již všech řečených účinku je třeba ještě také jmenovat zintenzivnění síly a v neposlední řadě také upgradování fyzických schopností jedince. Určitě je nutné také poznačit, že tyto náramky je možné sehnat v poměrně širokém množství jak barev, tak i velikostí. Z barevného hlediska bychom mohli jmenovat třeba růžový náramek označený bílým písmem, který působí zejména u dívek velmi zajímavým a neotřelým dojmem. Zapomenout bychom neměli ani na klasiku, tedy bílý náramek s černým nápisem, který působí hodně nadčasově. Ostatně bílá s černou barvou jsou barvami, které jsou z hlediska nadčasovosti naprosto ideální variantou.

Hodně zajímavý zejména pro muže je náramek modré barvy s bílými nápisy. Velikosti tohoto náramku se pohybují po jeho obvodu od 16 centimetrů až po 22 centimetrů. Jisti si tak můžeme být tím, že náramek bude držet na ruce každého člověka bez ohledu na to, jak bude tato ruka velká. Jinak číslování je klasické, jako je tomu u oblečení, tedy od velikosti XS až po velikost XL. Určitě není od věci podívat se na tento typ náramků z hlediska vědy. Mnozí lidé jsou totiž poměrně nedůvěřiví, což vede logicky k tomu, že si takovýto výrobek nejsou ochotni zakoupit. Všechno pracuje na základě platných zákonů, jež jsou součástí kvantové fyziky jako takové.

Celé fungování tohoto náramku je založeno na energii. Jde o energii, kterou vydává lidské tělo. Náramek funguje na principu určitých vibrací, které mají stanovenou frekvenci na 7,83 Hz. Tato frekvence je v podstatě neměnná a náramek takto funguje neustále. Pokud dojde k přiblížení náramku k lidskému tělu, mělo by dojít k tomu, že lidské tělo jako takové začne fungovat na stejné frekvenci, což vede k tomu, že pohyb těla je již určitým způsobem koordinován.

Jestliže se člověk nachází v takzvaném bdělém stavu, pak je jasné, že mozek funguje prakticky na dvou základních frekvencích. Jdou jimi frekvence nazvané alfa a beta. U beta frekvence dochází k tomu, že se člověk nachází ve stresu a frekvence se pohybuje v rozhraní od 13 do 30 Hz. Když se nacházíme ve stresu, tak potřebujeme mnohem více energie a jsme přetížení. Dochází také k tomu, že se naše imunita do značné míry snižuje. Pokud se ale naladíme na frekvenci alfa, tak máme vyhráno, jelikož tělo funguje na frekvenci v rozmezí od 7 do 9 Hz a náš mozek potřebuje ke svému standardnímu fungování pouze minimální porci energie. Té pak máme přebytek. Díky tomu, že si nasadíte náramek Power Balance, dochází k tomu, že dojde k takzvané energetické rovnováze, což je stav pro lidské tělo doslova ideální. Jestliže dojde k nastavení náramku na frekvenci alfa, tak jsem schopni se mnohem lépe bránit okolním vlivům a náš organismus bude fungovat nesrovnatelně lépe, než by tomu bylo bez náramku, kdy bychom se dostávali do stresových frekvencí, jež rozhodně nejsou pro lidský organismus žádoucí.

Výkyvy energie v každodenním životě jsou způsobeny hned několika různými faktory. Na mysli máme zejména chemické prvky obsažené v mnohých potravinách, které konzumujeme anebo třeba různé nesrovnalosti v okolním elektromagnetickém poli. Typické je například působení různých spotřebičů, ze kterých bychom mohli jmenovat třeba mikrovlnné trouby, mp3 přehrávače, televize, počítače, notebooky a další spotřebiče. Naše tělo je mnohými takovýmito vlivy oslabováno a je třeba se tomuto oslabení bránit. Jsou to právě náramky Power Balance, které jsou schopny těmto záležitostem předejít.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články