Zvětšení prsou přírodní cestou

05.08. 2011 • Zdraví 4415x

Která žena by nechtěla hezké pevná prsa, že? :o) Jenže kde vzít na plastickou operaci. Navíc operace jsou vždy drsným zásahem do organismu. Já jsem tedy se svými prsy spokojena, nicméně i přesto si je udržuju jedním účinným přípravkem na zvětšení prsou - HerBust.

Doporučuji: Zvětšení poprsí přírodní cestou - HERBUST

Gel na zpevnění poprsí

Gel je určen k péči o mimořádně jemnou pokožku prsou, k zachování její pevnosti a pružnosti. Výrazná účinnost je založena na spojení blahodárného působení rostlinných výtažků a biologických zpevňujících a napínajících složek. Je dobré používat tento přípravek společně s přípravkem na zvětšení prsou HerBust.

Cena 242,- | Přejít do eshopu + další informace

Decolen

Tento prostředek na zpevnění a zvětšení prsou je opět ryze přírodní. Vaše poprsí zpevní, zvětší a ještě je udělá takovými plnějšími:). Podporuje růst buněk prsní tkáně a zajišťuje zdravý vývoj prsu. U toho výrobku nehrozí žádné vedlejší účinky jako např. přibírání na váze, což je určitě super.

! AKCE ! Cena 879,- | Přejít do eshopu + další informace

Gel na zpevnění poprsí Bust Gel

Velmi jemná a zároveň velmi účinná péče, která vede ke zvyšování pružnosti pleti a lepšímu vzhledu prsou. Dopřejte jim již nyní tu nejlepší možnou péči a neodkládejte ji na dobu, kdy už by mohlo být příliš pozdě. Vaše poprsí potřebuje zvláštní pozornost a hydrataci, aby bylo pevné a pružné. Bust Gel přispívá ke zpevnění tkání, zlepšení pružnosti epidermu a odstraňuje známky povadlé pleti. Dodává jí jemnost, hladkost a pružnost.

Cena 1019,- | Přejít do eshopu + další informace 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho prosím :-)
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu


sponzorované odkazy

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články